Anička Widecká

Ráda bych se s Vámi podělila o svědectví, to jak Bůh v mém životě jedná. Jmenuji se Anna Widecká je mi 41 let, jsem šťastně vdaná 20 let, mám dva skvělé syny Toma 20 a Pepu 12 let.

O Bohu jako dítě jsem takřka neslyšela, rodiče nás k tomu nevedly. Až ve svých 20ti letech, kdy jsem se vdala mi můj manžel Zdeněk začal vyprávět o Bohu. Uvěřila jsem, že Bůh existuje, bylo mi jasné, že za stvořením musí být stvořitel. Zdeněk koupil Bibli a řekl ať si ji začnu číst. Já, která v životě nepřečetla žádnou knihu, čtení mě nikdy nebavilo.

Začala jsem Starým zákonem, šlo mi to pomalu, ale výsledky se dostavily. Asi po třech letech kdy jsem Bibli četla se to stalo. Nevím co jsem četla, ale bylo to v Novém zákoně, najednou jsem poklekla a tak moc jsem brečela…. Nevím ani proč, ale jedno vím naprosto přesně byl to den kdy do mého srdce vstoupil Bůh. Dotkl se mě, a ač jsem předtím věřila, teď to bylo jiné. Nadpřirozené, prostě nádherný okamžik, který bych každému přála prožít. Bible to popisuje jako znovuzrození. Bibli čtu stále i když už jsem ji několikrát přečetla, pořád se něco nového dovídám.

“Boží slovo je živé a mocné, ostřejší než jakýkoliv dvousečný meč, proniká na rozhraní duše i ducha, kosti i morku rozsuzuje touhy i myšlenky srdce.”

Každý den Bůh v mém životě jedná a pomáhá mi nést starosti života. Uzdravil mně z hlubokých depresí. Zachránil naše manželství před rozpadem. Dal mi úžasnou práci, která mně baví, a nejen mně, i mému muži a synovi. Je opravdu požehnání mít v dnešní době práci. A já vím, že je to jen díky Němu. Bohu, který nás miluje. Vidím opravdu veliké požehnání vtom, že jsem začala hledat Boha. A jak je v Bibli psáno “Hledejte Boha a jeho spravedlnost, a všechno ostatní vám bude přidáno.” A opravdu všecko po čem mé srdce toužilo jsem dostala. Největší radost mám z toho, že vím kam jdu a vím co mně čeká. Ještě jedno Vám musím napsat, jsem šťastná, že mohu sloužit tak Velikému Bohu.

Bůh Vám žehnej

Anna

Děkuji Pánu, že jsem našla pravý smysl života a věřím, že mé svědectví pomůže nacházet totéž všem, kteří teprve hledají.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *