Děti

Ježíš si je zavolal k sobě a řekl: „Nechte děti přicházet ke mně a nebraňte jim, neboť takovým patří království Boží.” (BIBLE Lukáš 18:16)
Děti jsou Boží dar, požehnání od Hospodina, ale také jsou naše budoucnost. Jsme rádi, že je mezi námi máme, svou jedinečností přinášejí do naší společnosti jiný rozměr. Co do nich zasejeme dnes, sklidíme zítra, jak my tak celá společnost. Práce s nimi je důležitou a zajímavou činností, při níž ovlivňujeme děti, které také ovlivňují i nás dospělé.
Nedělní besídka je setkávání dětí různých věkových kategorií, které máme rozděleny na děti předškolního věku a školního věku. Pro děti je vyhrazena místnost, ve které mají prostor a potřebné pomůcky. Pracovníci besídky mají k dispozici pracovní materiály, které jim pomáhají při biblickém vyučování dětí, které je vedeno přiměřenou formou vzhledem k jejich věku. Děti mají během besídky prostor pro hry a jiné činnosti, které tak rády vítají.
Nejdůležitějším prvkem nedělního setkávání je děti učit poznávat Boha, přijat jej a žít s ním. Seznamujeme je s biblickými pravdami a jejich praktické uplatnění do života. Je mnoho důležitých témat, ale pro každou hodinu máme zvolenou pouze jednu myšlenku, kterou pak rozpracujeme tak, aby ji děti pochopily prakticky.
S dětmi také nacvičujeme vánoční scénky, které pak předvádějí na vánočních besídkách.
Budeme rádi, když nás vaše děti během návštěvy nedělního shromáždění navštíví u nás v besídce.

Místo a čas setkání:

Apoštolská církev, sbor Uherský Brod
Na Tržišti 1957, 688 01 Uherský Brod
Každou neděli 10:00 – 11:30 – v místnostech pro dětské besídky.

Vedoucí pro malou besídku (děti předškolního věku):

Kateřina Zlatníková
E-mail: katkazlatnikova@seznam.cz

Vedoucí pro velkou besídku (děti školního věku):

Stanislava Vojtěšková
E-mail: vojteskova1@seznam.cz

Tento záznam byl publikován v Děti . Uložit odkaz do záložek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *