Ženy

Ženy jsou jedinečná stvoření. Každá žena – dívka, slečna, matka anebo babička – je vždy jedinečná. Chce se líbit, chce se umět vypořádat s nepohodou, chce rozdávat lásku, ale zároveň chce být milovaná, chráněná, vedená. Bůh do každé ženy obtiskl svou genetickou informaci, kterou ji pomáhá najít a vyzvednout.
Pocit výjimečnosti daroval ženě náš samotný Tvůrce. Je jím Bůh, Ježíš Kristus. Ať už ho znáš anebo Jej teprve chceš poznat, přijmi naše srdečné pozvání na setkání žen, která jsou výjimečná. Čím? Není na něm žádný chlap, pouze náš Stvořitel. Můžeme se společně smát, ale i plakat, můžeme se bavit o čemkoliv, o životě, co kdo prožívá, o radostech či strastech, minulosti či budoucnosti. Tedy nejenom si společně povídat, ale v modlitbě to předat vzácnému Stvořiteli, který se o nás zajímá s nevšední pozorností.
Jednou za čas se věnujeme i praktickým a kreativním činnostem (háčkování, tvorbě věnečků), jindy se zaměřujeme na náš vzhled. To je naše přirozenost darovaná Bohem.
Tím největším cílem je mít čisté srdce pro našeho Pána. Proto společně hledáme Jeho přízeň a chceme zakoušet čerstvá setkání s Ním. Jedině On nám dá sílu být statečnými ženami, dobrými manželkami, milými matkami a upřímnými kamarádkami.
Přijď, jsi srdečně zvaná a vítaná. Těšíme se na tebe.

Místo a čas setkání:

Apoštolská církev, sbor Uherský Brod
Na Tržišti 1957, 688 01 Uherský Brod
Jednou za měsíc (sobota – od 15:30) – rozpis na stránkách sboru.

Hlavní vedoucí:

Miriam Čepová
E-mail: miriam@betanie.org

IMG_3066

Tento záznam byl publikován v Ženy . Uložit odkaz do záložek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *